RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi

RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi, bütün fonksiyonlarıyla tam bir eczane yazılımı olarak eczanenizde ki tüm iş süreçlerini en doğru şekilde yapmanızı sağlarken RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi ile tam entegrasyonu ile en doğru ilaç bilgisine kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Yenilenen arayüzü ile daha kolay kullanım deneyimi sunan RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi, modernliği ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile eczane otomasyonlarında fark oluşturmaktadır. Sizlere merhaba dediğimiz o günden beri eczane yönetim sistemindeki en büyük yenilik.

Tam RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı Entegrasyonu

İhtiyacınız olan tüm ekranlarda, perakende satışlarınızda, medula satışlarınızda, reçete kontrol ekranlarınızda RxMediaPharma® butonu ile doğrudan RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı’na erişim sağlamaktadır.
 • RxMediaPharma® Eczane İşletme Yazılımı Eczanenin alış, satış, stok kontrolu gibi işlemlerinin mevzuata uygun, etkin ve kolay yapılmasını sağlar.
 • RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı Eczacının hizmet sunumunda gereksinim duyduğu güncel veri ve bilimsel mesleki bilgilere erişimini sağlar.
 • RxMediaPharma® Farmasötik Bakım Yöneticisi RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi, içinde bulunan RxMediaPharma İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı sayesinde eczacıya hasta merkezli sağlık hizmeti sunumunda destek olur.
 • Gerek ilaç sunum hizmetine, gerek eczane yönetimimize katkı sağlayan RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi yazılım teknolojisi olarak şu an piyasadaki tüm yazılımlardan farklı olarak RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı ile tam entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bu özelliği sayesinde program, eczane yönetiminize çok daha çevik bir yapı sağlamakta ve size eczane yönetiminizde fazlasıyla zaman kazandırmaktadır.
 • RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı entegrasyonu ile birlikte ürüne ait tüm bilgilere alışık olduğunuz RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı ekranı ile erişebilirsiniz.
 • Programa entegre Farmasötik Bakım Yöneticisi ile RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı reçete oluşturma ekranında yaptığınız ilaçlar arası etkileşim, endikasyon, kontrendikasyon veya özel klinik durum uyarılarını reçetedeki ilaçlarla karşılaştırıp size hasta merkezli bakım olanağında asistan olarak hizmet etmektedir. Üstelik dilediğinizde hastanın yalnızca reçetedeki ilaçlarıyla değil hali hazırda kullanmakta olduğu ilaçlarla olan etkileşimini de sunarak sağlık danışmanı olan eczacılarımız için vazgeçilmez bir kaynak görevi üstlenmektedir.
 • Tüm bunların dışında içeriğindeki Dinamik Etiket Sistemi ve Hasta Çıktısı gibi modüller sayesinde hastanın ilaçlarına ait bilgilendirmeyi standart bir etiket çıktısı veya A4 formatı şeklinde, hastaya ilaç sunumunu sözlü danışmanlık hizmetinin yanı sıra ambalajlarına uygun etiketlerin yapıştırılması yoluyla ve yazılı talimatlar şeklinde pekiştirmektedir.
 • Bu bakımdan RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı entegrasyonu RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi’ni eczacılık hizmetleri açısından çok önemli bir hedefe taşımaktadır.
 • RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı güvencesiyle oluşturulan RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi tüm bu özellikleriyle bir eczacının farmasötik bakım sunarken hastasına vermesi gereken sağlık hizmeti için gereken tüm bilgileri kullanımınıza sunmaktadır.

Tam ve Doğru Eczane Otomasyonu

 RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi eczanenizdeki tüm süreçte en akılcı ve doğru otomasyon sistemi olarak eczane yönetim konusunda tam destek sağlarken sizin eczacılık sürecinize odaklanmanıza olanak sağlıyor.
 • Eczanenizdeki Tüm Süreci Doğru Bir Şekilde Yönetin Alış işlemlerinizi, en doğru şartlara göre gerçekleştirin, akılcı uyarılar ile gözünüzden kaçan hataların önüne geçin; tüm satış süreçlerinde; esnek yapısıyla, kampanya ve kofre seçenekleri, ödeme noktası modülleri ile kontrollü yapısıyla eczacılık akışına uyarlanmış tam bir perakende çözümü kullanın.
 • Doğru Stok İle Eczanenizde Tam Kontrol RxMediaPharma® Eczane Yönetim Sistemi ile stoğunuzu tam ve doğru bir şekilde kontrol edin. Eczane iş akışına en uygun olarak tasarlanmış stok ve maliyet yönetimi ile ürün ve karekod stoklarınızda hatalara ve kayıplara son verin. Stoğunuzu ve karlılığınızı istediğiniz anda doğru bir şekilde görüntüleyin.
 • Cari ve Hasta Yönetimi Tüm hastalarınız üzerinde tam kontrol sağlayın, doğru cari hesap yapısıyla maddi kayıplarınızın önüne geçerken hasta ile etkileşim sağlayarak devamlı bir eczacılık süreci yaratın.
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]