Eczane Stok Sayımı

Bir işletme için olmazsa olan şey stok sayım ve stok kontrolleridir. Bu durum eczaneler için çok daha büyük önem arz etmektedir. Fazla ürün çeşitliliği, pahalı ürünlerin çok oluşu gibi nedenler ön plana çıkmaktadır. Özellikle eczanelerin İTS stoklarında sorun olması durumun da cezai işlemler olabiliyor bu yüzden düzenli eczane stok sayımı ve kontrolü gerekmektedir.

Eczane personelleri yoğun çalışma tempolarından kaynaklı olarak eczane stok sayımlarından her zaman olabildiğince kaçmaktadır. İzin günlerini eczane stok sayımı yapmak için kullanmak istemiyorlar, çok gereksiz olarak görülüyor.

Pharma Brain ile anlaşarak eczane stok sayımlarınızı yaptırabilirsiniz. Hem profesyonel bir ekip tarafından eczane stok sayımının yapılması güvenlik açısından da büyük önem taşımaktadır. Ürünü satan kişiye ürünleri saydırmak bazen çokta güvenli olamayabiliyor! Bilinçli olarak eksik veya fazla sayılan ürünler çıkabiliyor.

Sayım personellerimiz eczanenize gelerek tüm ürünlerini sayarlar ve size teslim ederler. Sayım sonrasında sayım öncesine göre eğer fark varsa bunların analizleri size sunulur (Eczane programınız da böyle bir özellik varsa).

Sayımlar hafta içi akşam veya hafta sonu yapılabilir. Sayım esnasında satışlarınız durmaz ve günlük işlemlerinize devam edebilirsiniz. Reçete girme, nakit/perakende satış yapma gibi işlemler de herhangi bir aksaklık söz konusu olmayacaktır. Kendi karekod/barkod okuyucularımızı ve bilgisayarlarımızı kullandığımız için eczanede ki araç/gereçler mümkün olduğunca kullanılmayacaktır.

Sayım sonrası istenilirse eğer İlaç takip sisteminde ki karekodlarınız ile rafta bulunup sayılan karekodlar karşılaştırılır ve rafta olmayanlar üzerinizden düşülür.

Ayrıca eczaneniz de müşterilerinize daha güzel hizmet sunmak için ilaç kutularının üzerini kalemle karalamak yerine, ilaç tarif etiketi ve ilaç kullanım etiketi ile hizmetlerinizi daha üst ve özel noktaya ulaştırabilirsiniz.

İLAÇ TARİF ETİKETİ SARI RENK

İlaç tarif etiketi ve ilaç kullanım etiketlerini Pharma Brain ‘den sipariş edebilirsiniz. Genel olarak sarı ve beyaz renkte ilaç tarif etiketi bulunmaktadır. Farklı renkte ilaç kullanım etiketi isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Türkiye’ye sayım hizmetimiz vardır.

Detaylar ve fiyat için lütfen bizi arayın.

    [contact-form-7 404 "Bulunamadı"]