Siparişinizi Verdikten Sonra;

Ödemeyi yaptıktan sonra dekontunuz kontrol edilir.

Hafta İçi:
Saat 16:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün veya özel durumlarda 3-5 işgününde kargoya verilir.

Saat 16:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz bir sonraki iş gününde kargoya verilir.

Ürünün stoklarımızda olmaması durumunda ürünün temini dağıtıcılar kanalı ile yapılacaktır. Gecikme yaşanabilecek durumlarda üyelik bilgilerinizde kayıtlı telefon numaralarınızdan bilgi verilecektir.

Cumartesi ve Pazar Günü verilen Siparişler:
Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişleriniz Saat 11:00’e kadar özel bir durum yoksa sonraki iş gününde kargoya verilecektir.

Kargo Teslim Süresi:
Kargo teslim süresi, Ankara içi ve çevresinde genellikle 1 gündür. Ankara dışı illerde iki güne çıkabilmektedir. Kargo firmasından kaynaklanan problemlerde bu sürenin uzaması söz konu olacaktır.

Hava koşullarına, yol durumuna ve özel durumlara bağlı olarak teslimat süresi uzamaktadır.

Lütfen Dikkat Edelim:
3 gün içinde havalesi yapılmayan Havale ve EFT siparişleriniz iptal edilecektir. Sözleşmelerimizde yer alan teslimat süreleri siparişi tarih ve saat değildir. Havale/EFT ödemeler veya kredi kartınızdan tahsilatın gerçekleştirildiği zamandır.

Siparişlerinizi kargo şirketi personelinden teslim alırken; paketin açılmamış ve hasarsız bir durumda olduğundan emin olunuz. Aksi bir durumda, paketi teslim almayınız. Dilerseniz kargo şirketinin yerel şubesi ile görüşün ve zabıt tutulmasını sağlayınız.