Hakkımızda

Pharma Brain, Türkiye’nin tüm noktalarına, hizmet veren bir eczane bilgi işlem firmasıdır. Pharma Brain eczane stok sayımlarını yapan, eczane bilgi işlemi için gerekli malzemeleri temin eden, marka bağımsız tüm bilgisayar, laptop, notebook ürünlerinin donanımsal ve yazılımsal sorunlarını çözümleyen ve hizmeti ayağınıza getiren kurumsal bir bilgi işlem firmasıdır.

Destek verdiğimiz eczanelerin bilgisayar ve yazılım, sarf malzeme ihtiyaçlarını temin ediyor ve aynı zamanda bu ürünlere destek vererek sorunlarını gideriyoruz. Pharma Brain, müşterilerine sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; eczanenin stok sayımlarını, bilgisayar tamiri, onarımı hizmetleri sunuyor.

Bilgisayar teknik servis kapsamında yaptığımız hizmet siz değerli müşterilerimizin IT sorunları ile alakalı tüm sorunlarını kapsamına almaktadır. Tüm bilgisayar donanım ve yazılım sorunlarını gidererek, yedek parça gereksinimi olduğu anlarda sizlere yedek parça ileterek kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır. Sorununuz ne kadar büyük ve problemli olursa olsun gece gündüz demeden biz sizin işlerinizin aksamadan ilerlemesini sağlamak için varız.

Bilgisayar bakım anlaşması kapsamında tüm sistemin koruma altına alınmasını sağlamakla birlikte bilgi güvenliğinizi de sağlamış olmaktasınız.

Pharma Brain, eğitimli ve uzman ekibi ile yaz kış demeden azim ve gayretle müşterilerinin sorunlarına 7/24 hizmet vermektedir.