Kolay, esnek ve şık ekran

Pharma Brain eczane fiyat gör ve bilgi ekranı ile müşteri ve hastalarınız ürün fiyatlarını ve bilgilerini öğrensin.

01. Güncel Fiyat

Eczane programınızdan ürün fiyatını değiştirdiğiniz de ekrana otomatik olarak yansır.

04. Ergonomik Tasarım

Ürünümüzü ister duvara asabilir, ister ayaklı kullanarak eczanenize yerleştirebilirsiniz.

Ürünümüz 36cm genişlik x 32 cm yükseklik x 6.5 cm derinliğe sahiptir.

 

02. Duyuru Yayınlama

Hasta ve müşterileriniz için duyuru yayınlayabilme imkanı

 

05. Stok Kontrolü

Ürün fiyat gör ve bilgi ekranında dilerseniz ürün stoklarınızı gösterebilir ve kolayca eczane içerisinde stok kontrolü yapabilirsiniz.

 

03. Sürekli Kullanım

Eczane programınızı değiştirdiğiniz de yeni eczane programınızla beraber kullanmaya devam etme

03. Kolay Kurulum

Ürünümüzü eczanenizde hangi noktaya konumlandırmak istediğinize karar verdikten sonra sadece bir elektrik bağlantısı yeterlidir.

 

 

Eczane fiyat gör ve  bilgi ekranı ile eczanenize gelen hastalarınız istedikleri ürünü kasaya veya bankoya gitmeden eczane içerisine konumlandırılmış olan fiyat gör ve  bilgi ekranına ürün barkodunu okutarak ürünün eczane programınızda kayıt olan fiyatını ve online olarak hazırlanmış ürün bilgisini görür.

Ürün hakkında satışa yönelik açıklayıcı bilgilerle hastanızın alışveriş refleksi tetiklenir ve satış gerçekleştirilir.

Özellikle büyük veya uzun eczaneler de hem hastalar hem eczane personelleri bir ürünün fiyatını görmek için yürümek ve zaman harcamak durumunda kalıyor, fiyat gör ve  bilgi ekranı ile daha kısa mesafede ve daha kısa sürede hem hastamız hem personelimiz ürün fiyatını görebilir.

Eczane fiyat gör ve  bilgi ekranı, eczanelere sadece ürün fiyatı  ve bilgisi konusunda değil hastalarınıza iletmeniz, ulaştırmanız gereken mesajlarınızı, duyurularınızı, kampanyalarınızı da ulaştırarak sizlere yardımcı olur.

Eczane fiyat gör ve  bilgi ekranı, parametrik yapısı ile kolayca duyuru, kampanya ve mesajlarınızı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz duyuru, mesaj veya kampanya metinin kayar yazı olarak geçmesini veya sabit konumlanmasını ayarlayabilirsiniz.

Eczane fiyat gör ve  bilgi ekranı, eczane içerisinde dolaşırken stok kontrolü yapmanızı sağlar. Yine Ayarlar ekranından Stok Göster parametresini aktif ederek okuttuğunuz ürünün stoğunuz da kaç adet olması gerektiğini görebilir ve stok kontrolünüzü yapabilirsiniz.