Yerinde Servis Hizmeti

Yerinde bilgisayar teknik servis hizmeti ile tüm bilgisayarlar,tamir,bakım,onarım hizmetlerini Ankara genelinde 7/24 eczaneniz de yerinde sağlıyoruz. Bizden yerinde teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

7/24 Aralıksız Destek

Hastaneler, Oteller ve Eczaneler Gibi 7/24 Açık Olan Tüm Kurumlara Kesintisiz Çözüm Üretiyoruz. 7/24 Hizmet Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

Yıllık Bilgisayar Anlaşması

Yıllık bilgisayar bakım anlaşması yaparakdüzenli olarak bilgisayarlarınızın genel temizlikleri ve bakımları yapılır. Yerinde ve telefon ile sorunlarınızı çözüyoruz. Bizimle yıllık bilgisayar bakım anlaşması yapabilirsiniz.

Ağ Yapısı (Network) Kablolama

Network kablolama, CAT5, CAT6 ve diğer yapısal kablolama hizmeti ile yeni açılan eczanenizin veya tadilata giren eczanenizin tüm network kablolama hizmetini vermekteyiz. Tüm ağ kablolama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar ve Sarf Malzeme Temini

Eczanenizin ihtiyacı olan bilgisayar, yazıcı, bilgisayar sarf malzemesi, raf etiketi, etiket yazıcısı, karekod okuyucusu, vb… tüm ihtiyaçlarınızı temin ediyor, kurulumlarını yapıyor ve sonrasında teknik desteğini sağlıyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.